Witaj w naszym sklepie

O nas


Firma La Furia będąca właścicielem marek Furs Outlet, LaFURIA oraz Original Fashion, to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z sektora sprzedaży internetowej. Firma koncentruje się na świadczeniu najwyższej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb usług dla naszych internetowych klientów. Prowadzi działania marketingowe w zakresie sprzedaży i promocji sprzedaży internetowej w całej Europie oraz bierze udział w wielu inicjatywach handlowych, aby stale rozwijać branżę i pomagać promować swoje marki.  La Furia wdraża nowoczesne strategie handlowe oraz promocyjne, aby przyspieszyć rozwój swoich marek w Europie poprzez innowację i wzmacnianie możliwości współpracy i organizacji. Firma stale poszukuje możliwości rozwoju, tak aby osiągnąć jak największą wydajność i efektywność stworzonych marek.

 

Dodatkowe informacje

Naturalne futra nie wychodzą z mody. Od lat są one synonimem luksusu i dobrego smaku. Elegancka kobieta ma w szafie przynajmniej jedno. Jest ono nieocenione, zwłaszcza kiedy temperatury spadają poniżej zera, choć ostatnio coraz modniejsze są także lekkie futra i kurtki z futrzanym obszyciem, nadające się do noszenia nawet wiosną.


Futra sztuczne czy naturalne

 

Przede wszystkim warto porównać jakość futer sztucznych i naturalnych. Choć te pierwsze kuszą często niższą ceną, w praktyce okazuje się, że nie są w stanie konkurować z naturalnymi, zarówno pod względem wyglądu, jak i komfortu noszenia. Pierwszą różnicę można zauważyć dotykając takie futra. Naturalne jest delikatne i przyjemne, sztuczne może okazać się bardziej szorstkie i mniej subtelne. Czynniki, które wpływają na wartość futra naturalnego to także jego połysk, barwa, a także sprężystość. Pod tymi względami futra naturalne mają znaczną przewagę nad sztucznymi. Zaletą tych drugich może być jedynie ich lekkość i łatwiejsze czyszczenie. Jednak blask, kolorystyka i miękkość futer naturalnych są nie do podrobienia. Mają one także lepsze właściwości cieplne i wentylacyjne.


Nie do końca trafne są argumenty o ekologiczności takich futer – i one musiały być z czegoś wyprodukowane, a najczęściej są to materiały, które rozkładają się jeszcze dłużej, niż futra naturalne. Dodatkowo, w procesie ich wytwarzania nierzadko używa się chemikaliów zagrażających środowisku.


W jakim sklepie najlepiej kupić futro?


Warto poszukiwać najlepszej jakości, na jaką nas stać i kupować wyłącznie od sprawdzonych sprzedawców z dobrą reputacją. Złym pomysłem są zakupy na serwisach aukcyjnych, czy bazarowych stoiskach. Takie futra nieznanego pochodzenia często bardzo szybko pokazują swoje prawdziwe oblicze i okazują się słabej jakości. Inne źródła z kolei potrafią odstraszać cenami. Na szczęście istnieje rozwiązanie pośrodku, jakim jest outlet z futrami, dostępny pod adresem www.furs-outlet.com. To miejsce, gdzie ekskluzywne futra naturalne oferowane są w bardzo przystępnych cenach. Dodatkowo, wiele z egzemplarzy występuje tylko w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach, dzięki czemu można uzyskać unikalnym produkt.


Nie wszyscy mają zaufanie do sklepów internetowych, dlatego w sklepie Furs outlet funkcjonuje dział z opiniami klientów, gdzie można zapoznać się z ich wrażeniami po zakupie. Pracownicy na bieżąco odpowiadają też na wszelkie wątpliwości i pytania przez telefon lub pocztę e-mail. Każde ze sprzedawanych w Fur Outlet futer jest dokładnie sfotografowane i opisane, tak by maksymalnie ułatwić zakup.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium